Polityka zwrotów

Prawo do odstąpienia od umowy

Jesteś uprawniony do anulowania swojego zamówienia w ciągu 30 dni, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin anulowania zamówienia upływa po 30 dniach od daty otrzymania towarów lub od dnia, w którym osoba trzecia, którą wyznaczyłeś i która nie jest przewoźnikiem, przejęła posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia.

Możesz nas poinformować o swojej decyzji za pomocą adresu e-mail kontakt@ppwebdev.pl

Zwrócimy Ci płatność nie później niż 30 dni od dnia otrzymania zwróconego towaru. Skorzystamy z takiej samej formy płatności, jaką użyłeś do zamówienia, i nie poniesiesz żadnych opłat z tytułu takiego zwrotu.

Warunki zwrotów:

Aby towary były uprawnione do zwrotu, upewnij się, że:

- Towary zostały zakupione w ciągu ostatnich 30 dni

- Towary znajdują się w oryginalnym opakowaniu

Następujące towary nie mogą być zwrócone:

- Dostawa towarów wykonanych według Twoich specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowanych.

- Dostawa towarów, które ze względu na swoją naturę nie nadają się do zwrotu, na przykład towary, które ulegają szybkiemu pogorszeniu się lub których data ważności minęła.

- Dostawa towarów, które ze względu na ochronę zdrowia lub higienę nie są odpowiednie do zwrotu i zostały otwarte po dostawie.

- Dostawa towarów, które po dostawie zostały nierozłącznie połączone z innymi przedmiotami.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu jakichkolwiek towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu według naszego własnego uznania.

Zwrot towarów

Jesteś odpowiedzialny za koszty i ryzyko zwrotu towarów do nas. Powinieneś wysłać towary na poniższy adres:

kontakt@ppwebdev.pl

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie lub zgubienie towarów w czasie przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy korzystanie z usług pocztowych z ubezpieczeniem i możliwością śledzenia przesyłki. Nie możemy dokonać zwrotu płatności bez faktycznego odbioru towarów lub dowodu dostarczenia przesyłki zwrotnej.

Prezenty:

Jeśli towary zostały oznaczone jako prezent podczas zakupu i następnie wysłane bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt na zakup w postaci prezentu o wartości zwracanego towaru. Po otrzymaniu zwróconego produktu zostanie wysłany do Ciebie bon upominkowy.

Jeśli towary nie zostały oznaczone jako prezent podczas zakupu lub osoba obdarowująca miała zamówienie wysłane do siebie, aby później Ci je podarować, zwrócimy pieniądze osobie obdarowującej.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki zwrotów i zwrotów, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail kontakt@ppwebdev.pl.