Polityka prywatności

PP Web Dev jest właścicielem strony internetowej https://ppwebdev.pl/ oraz kontrolerem danych osobowych.

Wstęp

Przyjęliśmy niniejszą Politykę Prywatności, która określa sposób przetwarzania informacji zbieranych przez PP Web Dev oraz uzasadnia potrzebę gromadzenia pewnych danych osobowych. Zalecamy zapoznanie się z tą Polityką Prywatności przed korzystaniem z naszej strony internetowej.

Ochrona danych osobowych

Zajmujemy się Twoimi danymi osobowymi i zobowiązujemy się do zachowania ich poufności i bezpieczeństwa.

Dane osobowe, które gromadzimy

Podczas wizyty na stronie PP Web Dev automatycznie zbieramy pewne informacje o Twoim urządzeniu, w tym informacje o przeglądarce internetowej, adresie IP, strefie czasowej oraz niektórych plikach cookie. Dodatkowo, podczas przeglądania strony, zbieramy informacje o odwiedzanych stronach lub produktach, źródłach przekierowań na stronę oraz Twoim interakcjach ze stroną. Odnosimy się do tych automatycznie zbieranych informacji jako "Informacje o urządzeniu". Ponadto możemy gromadzić dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres, informacje płatnicze, itp., które przekazujesz nam podczas rejestracji w celu realizacji umowy.

Cele przetwarzania danych

Naszym najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo danych klientów, dlatego przetwarzamy jedynie minimalne dane użytkownika, niezbędne do utrzymania strony. Informacje zbierane automatycznie służą jedynie do identyfikacji potencjalnych przypadków nadużyć oraz tworzenia statystyk dotyczących korzystania ze strony.

Twoje prawa

Jeśli jesteś rezydentem Europy, przysługują Ci określone prawa związane z Twoimi danymi osobowymi, takie jak prawo do informacji, dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, sprzeciwu oraz prawo w związku z zautomatyzowanym podejmowaniem decyzji oraz profilowaniem. Jeśli chciałbyś skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami za pomocą danych kontaktowych poniżej.

Przekazywanie danych poza Europę

Informujemy, że Twoje informacje mogą być przekazywane poza Europę, w tym do Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Linki do innych stron internetowych

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron, którymi nie zarządzamy. Nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki prywatności tych stron i zachęcamy do zapoznania się z ich oświadczeniami o prywatności.

Bezpieczeństwo informacji

Zabezpieczamy informacje, które nam przekazujesz, na kontrolowanych serwerach w bezpiecznym środowisku, chronionym przed nieautoryzowanym dostępem, użyciem lub ujawnieniem. Stosujemy rozsądne środki administracyjne, techniczne i fizyczne w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, użyciem, modyfikacją i ujawnieniem danych osobowych.

Ujawnianie prawne

Ujawnimy informacje, które zbieramy, używamy lub otrzymujemy, jeśli jest to wymagane lub dozwolone przez prawo, na przykład w celu zastosowania się do wezwania sądowego lub podobnego postępowania prawnej oraz gdy w dobrej wierze uważamy, że ujawnienie jest konieczne w celu ochrony naszych praw, zapewnienia bezpieczeństwa Tobie lub innym, śledzenia oszustw lub odpowiedzi na żądanie rządu.

Dane kontaktowe

Jeśli masz pytania dotyczące Polityki Prywatności lub swoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ppwebdev.pl.